PL / EN / DE

Technologia


Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania Klientów, współpracujemy z zaprzyjaźnionymi i sprawdzonymi projektantami co z naszym zamiłowaniem do niepowtarzalności i innowacyjności pozwala na oferowanie szerokiego asortymentu wyrobów o niepowtarzalnym i indywidualnym designe.

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Dbając o wysoką jakość produktów, zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Odbiorców, równocześnie nie ustajemy w poszukiwaniach nowych rozwiązań i materiałów.

Wiemy, że każdy krok (etap) jest ważny, od pomiaru i projektu poprzez zaopatrzenie, produkcję i montaż stanowi o naszym sukcesie.

Doświadczona na wszystkich szczeblach kadra, dobrze ukierunkowana linia produkcyjna i nowoczesny park maszynowy stanowią gwarancje sprostania każdemu z wyzwań.

Utrzymujemy wysoką jakość dzięki zakupom odpowiedniego surowca i materiałów oraz stosowaniu w produkcji nieprzeciętnego reżimu techniczno-technologicznego.

Powstała linia produkcyjna, która dzięki połączeniu najnowszej technologii z wieloletnim doświadczeniem pracowników jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Do produkcji używamy wysokojakościowych gatunków drewna. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki programowi Compas Software CAD 10. Uważnie słuchamy życzeń klientów, aby stworzyć schody zgodne z ich wyobrażeniami i oczekiwaniami.

Po szczegółowych ustaleniach gotowy projekt wraz z wszystkimi informacjami przesyłany jest do specjalistycznego centrum obróbczego sterowanego numerycznie CNC MAKA.

Gotowe schody dostarczamy i montujemy zgodnie z wcześniej ustalonym terminem z uwzględnieniem zachowania estetyki i czystości montażu.


« powrót

Realizacje